Главная|Карта сайта
 
Карта сайта Обратная связь Главная
 ASX : Mitsubishi Motors : Компания «АО-Сервис»
Pajero Sport : Mitsubishi Motors : Компания «АО-Сервис»

Акции:

Зимова пропозиція від Mitsubishi: знижки на запчастини до 20%
Тільки в листопаді Mitsubishi Lancer за курсом 19,2 грн/$

Новости компании:

Mitsubishi на 86-му Женевському автосалоні
Mitsubishi Motors презентувала в Лос-Анджелесі оновлений ASX
Мер Лондона Борис Джонсон представив оновлений Outlander PHEV Mitsubishi в Токіо
Mitsubishi Motors, Nissan і NMKV досягли угоди спільно виробляти кей-кари наступного покоління

Другие новости:

Автосалон в Париже: мировая премьера Mitsubishi Outlander PHEV.
Mitsubishi › Кое-что понимаем в дизайне кроссовера Mitsubishi Outlander.
Начались продажи обновленного Mitsubishi Lancer X
Новое видение субкомпакта.
Mitsubishi начало поставку электрокаров для эстонских чиновников.
Гибридный Mitsubishi Evo выпустят через три года.

Автодилери на Черкащині побоюються подорожчання імпортних машин.

15.08.2011

Підвищити ввізне мито на іномарки запропонували Уряду українські автовиробники – мовляв, це дасть можливість українському автопрому розвиватися. Автодилери іномарок на Черкащині обурюються такій ініціативі і впевнені: якщо мито підвищать, то іномарки подорожчають приблизно на 40% і ринок авто піде на спад.

– Підвищення мита стосується найзатребуванішого сегменту автомобілів з об’ємом двигуна 1,4–1,6 л. Переважно машини такого класу купують молоді сім’ї, підприємці тощо. Складається враження, що вітчизняні виробники хочуть потопити інших, щоб вижити самим, – зауважує засновник товариства "Колос-Авто" – офіційного дилера автомарок "Мазда" та "Форд" в Черкаській області Любов Воронова. – Всеукраїнська асоціація автомобільних імпортерів і дилерів підготувала план дій, спрямованих на недопущення підняття податків і зборів на імпортні автомобілі. Наразі готуються контраргументи для того, щоб не допустити підняття цих податків, проводиться розслідування.

Підвищення мита на авто призведе до перерозподілу ринку, переконаний директор ПП "Мажар-2" – офіційного дилера автомарки "Мітсубіші" в Черкаській області Павло Острицький.

– Тут мало турботи про покупців, про ринок України, а йдеться про те, хто із гравців займе більшу частку на ринку. Всі знають, що з 1997 року найбільший автозавод – Запорізький, мав преференції, не платив весь цей час ПДВ, і що ми маємо? Ми маємо зняту з виробництва "Таврію", на заміну якій прийшла китайська модель "Форза". Прогресу за цей час практично немає. Це є прикладом, як наші виробники використовують пільги від держави, – каже Павло Острицький.

На його думку, підвищення цін на іномарки не дасть стимулу до поліпшення якості автомобілів, вироблених в Україні, тому що різниця у ціні 40% просто позбавить майбутніх покупців вибору.

– Якщо відбудеться підвищення мита, то половина модельного ряду нашої марки потрапить під подорожчання. Не потрапить лише авто з двигуном об’ємом більше 2,2 л. Удар по ринку буде дуже серйозним, – переконаний Павло Острицький. – Крім того, при подорожчанні одного сегменту автомобілів виробники, навіть вітчизняні, захочуть нажитися, піднявши ціну і на автомобілі інших сегментів. В результаті, це призведе до подій 2009 року, коли ринок упав майже на 80%.

А от директор ТОВ "Мажар-Авто" – офіційного дилера автомарки "Фольксваген" в Черкаській області Микола Мейта переконаний: значного підвищення мита на ввіз іномарок не буде.

– Наша країна має обов’язки перед ВТО, які ми підписали при вступі в організацію. Уряд Азарова подав до Парламенту законопроект про зниження мита на ввезення автомобілів з 7% до 6%. Крім того, в країні спостерігається євроінтеграційний настрій, – говорить він.

За його словами, зараз значною проблемою на авторинку є дефіцит автомобілів, який частково пов’язаний з катастрофою в Японії.

– Японія – серйозний гравець на ринку авто, запчастин та комплектуючих, і поступово збільшується період ввезення деяких японських марок. Наближається час, коли деякі марки автомобілів доведеться чекати 5–6 місяців, – каже Микола Мейта.

На сьогодні розвиток ринку Черкащини досить стабільний. По Україні продажі за цей рік автомобілів у цілому становлять 93811 одиниць. З них Черкаська область продала 2379 легкових і комерційних автомобілів, це 2,3% від загальної кількості продажів по Україні. Цей показник вищий, ніж у Вінницькій, Херсонській, Житомирській і Миколаївській областях.Информационная справка:

Информация взята с сайта  pres-centr.ck.ua

назад наверх
 
;